Typ nabídky

Minimální mzda

Logistický operátor pro interní a externí sklad

referenční číslo: 62f4b5033afb5fbd9a001012 | aktuálnost: 05.08.2023

WOLIP s.r.o.

Pro našeho významného prostějovského klienta z automotive průmyslu obsazujeme pozice LOGISTICKÉHO OPERÁTORA pro interní i externí sklad.

Výhodou bude, pokud budete mít o práci ve skladu opravdu zájem. Rádi zaškolíme i uchazeče bez praxe a oceníme zkušené skladníky/logistické operátory.

Náplň práce

  • práce buď v interním či externím skladu
  • Interní sklad: zásobování výroby prázdným obalovým materiálem (který si sami chystáte) a převoz hotových výrobků z výroby na logistiku. Manipulace s logistickým vlakem a retrackem, pomocí kterého si nakládáte prázdný obalový materiál. Nutný dobrý time management - vláček jezdí v pravidelných intervalech.
  • Externí sklad: 3 části: přípravka – zde se kompletuje zboží k zákazníkovi, expedice – nakládka/vykládka kamionů, příjem – administrativní zajištění nakládky/vykládky a veškeré potřebné dokumentace. Práce na retracku, předním VZV, systémovém zakladači, paletizačním vozíku atd.).

Požadujeme

  • předchozí praxe na pozici výhodou, nikoliv nutností, po nástupu projdou všichni noví zaměstnanci kvalitním zaškolením
  • výhodou zkušenost s manipulační technikou – hlavně retrackem, ale i předním VZV, systémovým zakladačem, paletizačním vozíkem atd.)
  • požadujeme pečlivého člověka, který bude dodržovat standardy, BOZP, požadavky klientů
  • manuální zručnost
  • týmový člověk, který pomůže kolegům
  • 3 směnný provoz
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme

  • stravenky v hodnotě 90,- Kč (55% přispívá zaměstnavatel)
  • měsíční flexipasy v hodnotě 500,- Kč
  • roční flexipasy v hodnotě 1000,- Kč
  • hrazené firemní akce
  • autobusová doprava do zaměstnání (linka Prostějov a Přerov)
  • varibilní složka 500,- Kč/měsíc (vyplácena 1x ročně, kumulativně, dle zaměstnancovy docházky)
  • příplatky (5% odpolední, 10% noční, 50% víkend, 25% přesčas, 100% státní svátek)
  • možnost nadpracovat si hodiny a čerpat je v průběhu kalendářního roku ve formě náhradního volna
  • smlouva na dobu určitou (1 rok), zkušební doba 3 měsíce
  • HPP

Mzda: 23 500 - 38 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Průmyslová, Prostějov,

Region: Olomoucký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika

Profese: logistik, řidič vysokozdvižného vozíku, skladník, skladník/manipulant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Bonusy/prémie, Kafetérie, Možnost si napracovat hodiny, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování

Vhodné pro: Absolventy, Cizince