Typ nabídky

Minimální mzda

Technický nákupčí Šternberk

referenční číslo: 62d548842b5a494e54563fc9 | aktuálnost: 22.02.2023

WOLIP s.r.o.

Pro našeho klienta, výrobní šternberskou firmu, která se zabývá výrobou mobilních třídících a drtících zařízení, která se vyvážejí do celého světa, obsazujeme pozici:

Náplň práce

  • Plánování a nákup svěřeného sortimentu - svařence, opracování, konstrukční změny
  • Pravidelná tvorba forecastu
  • Řízení skladových zásob ve svěřené oblasti
  • Sledování a hodnocení dodavatelů
  • Příprava základních dat a aktualizace systémových dat
  • Inventarizace hmotného majetku a zásob u dodavatelů
  • Řešení odchylek ve fakturách a zpožděných dodávek

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického/technického zaměření nebo alespoň dvou letá prokazatelná praxe v oboru
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • Znalost MS Office – především Excel
  • Zkušenost s ERP systémem
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti
  • Člověka vstřícného, týmového hráče

Nabízíme

  • Stravenky v hodnotě 100,- Kč
  • Měsíční prémie až do výše 15%
  • Dva dny dovolené navíc
  • Odměna za doporučení nového kolegy 5 000,- Kč
  • Firemní stravování – bohatý výběr jídel
  • Vitamínové balíčky
  • Slevy na kulturní akce
  • Firemní akce pro naše zaměstnance a jejich rodiny – Vánoční večírek, Mikuláš, sportovní akce a další
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Nástup možný ihned!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Šternberk,

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: nákupčí

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená více než 5 týdnů, Firemní akce, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování