Typ nabídky

Minimální mzda

HR Specialista

referenční číslo: 629eea6ea4cb3e0aa613d2b4 | aktuálnost: 12.09.2022

Národní bezpečnostní úřad

Odbor personální Národního bezpečnostního úřadu hledá do svého týmu posilu na pozici:

Náplň práce

  • Tvorba a implementace personálních směrnic a procesů včetně jejich revize,
  • příprava pracovně právních dokumentů odboru personálního,
  • aktivní sledování změn pracovně právní legislativy,
  • komplexní právní poradenství a konzultace organizačním útvarům a zaměstnancům úřadu,
  • aktivní spolupráce na rozvoji vzdělávací koncepce NBÚ,
  • plnění dalších pracovních úkolů spojených s výkonem činností odboru personálního.

Požadujeme

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání v magisterském/ bakalářském studijním programu právního směru v České republice, vhodné i pro absolventy,
  • velmi dobrá orientace v zákoníku práce, prováděcích předpisech a dalších pracovně právních normách,
  • výhodou praxe ve státní správě na obdobné pozici,
  • znalost práce se systémem ASPI, s balíčkem MS Office, zejména s textovým editorem Word,
  • výborné vyjadřovací schopnosti v písemném a mluveném projevu,
  • odolnost proti stresu.

Nabízíme

  • Zázemí stabilní státní instituce,
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • různorodou práci v příjemném prostředí ústředního správního úřadu,
  • placená odborná školení,
  • jazykové vzdělávání,
  • pružnou pracovní dobu,
  • příspěvek na kulturní, sportovní a volnočasové aktivity,
  • posilovnu v areálu úřadu,
  • stravování v areálu úřadu,
  • možnost zajištění ubytování
  • a mnohé další.

Místo pracoviště: Na Popelce 2, Praha, 15000

Region: Praha

Obor: Justice, právo, legislativa, Personalistika, HR, Státní, veřejná správa

Profese: firemní právník, HR specialista, právní poradce, právník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Vhodné pro: Absolventy