Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodník - B2B, e-commerce / tech služby, od 60 000 Kč výše

referenční číslo: 616ed2cedf46410538471978 | aktuálnost: 08.02.2022

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Popis pozice

Profil firmy:

Naším klientem je obchodní společnost ProSales, která prodává e-commerce služby pro svoje klienty, kteří u ní outsourcují B2B sales, strategii, business development, procesní management a datovou analýzu. Neprodávají cokoliv, klienty si vybírají dle potenciálu jejich služby pro zákazníky, zejména e-shopy.

Klient je zároveň zkušeným týmem profesionálů, kteří si prošli řídícími pozicemi v korporacích a společnostech, ale i start-up-ech. Je to obchodní platforma, která vnímá potřeby obchodníků. Snaží se jim vytvořit prostor pro realizaci, skvělou partu, ale zároveň i finanční svobodu do budoucna formou pasivního příjmu z projektů, které realizovali. Výdělky nejsou stropovány.

Pro klienta hledáme obchodníky, kteří mají ambici utvořit si svůj vlastní obchodní tým, ale i nadějné juniorní obchodníky, kteří se chtějí rozvíjet pod dohledem zkušených leaderů a chtějí v obchodu něco dokázat Hledáme parťáky, ne podřízené.

Náplň práce:

- Přemýšlet nad tím, jak sehnat kvalitní zákazníky pro danou službu / produkt a nepálit čas na těch, kteří nepřinášejí hodnotu. Rozsekat trh na menší segmenty a hledat jejich leadery…

- Oslovit potenciální zákazníky přímo (telefonicky) nebo zprostředkovaně (přes telesales operátora).

- Zrealizovat úvodní schůzku, video call.

- Spočítat přínos služby vs. vynaložené náklady na její provoz a prezentovat tuto analýzu zákazníkovi.

- Zprostředkovat plán technické integrace, vyjasnit si očekávání.

- Podepsat smlouvu a monitorovat průběh integrace.

- Pohlídat si spuštění služby a vyladit se zainteresovanými stranami její fungování.

- Získat feedback od zákazníka po spuštění služby. Reporting.

- Teambuilding, Upsell, cross sell.

Hledáme parťáka, který má:

- Zájem o nové technologie, potřebu učit se nové věci.

- Příjemné vystupování, pozitivní energii, drive.

- Radost z procesu obchodu a nebojí se zvednout telefon nebo prolézt oknem v případě, že dveře jsou zamčené…..

- Rád čísla, protože z nich vyčte to, co potřebuje.

- Silný tah na branku, protože ví, že exekutiva je to, co přináší výsledky.

- Nebojí se prohrát, protože ho to posune dál.

- Jasnou zásadu hrát vždy fair play, a to jak v týmu, tak ve vztahu k zákazníkovi.

Za to můžeme nabídnout:

- Fix až 60 tisíc měsíčně, podle zkušeností.

- Neomezenou bonusovou složku na základě zrealizovaných obchodů.

- Možnost generovat pasivní příjem.

- Flexibilní pracovní dobu, možnost částečného „home office“, svobodu v realizaci a příležitost budovat úspěšnou firmu.

. Férový a transparentní přístup.

- Možnost se podílet na různorodých a zajímavých projektech v rámci společnosti.

- Tým podobně nastavených lidí, se kterými si kdykoliv rád zajde na večeři, drink nebo zasportovat

Váš životopis, prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována (více informací zde).

Mzda: 60 000 Kč

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Vzdělávací kurzy, školení