Typ nabídky

Minimální mzda

Technik údržby klimatizace

referenční číslo: 613f0dce413fc27d91458fc2 | aktuálnost: 29.10.2021

Kongresové centrum Praha, a.s.

Kongresové centrum Praha, a.s. patří mezi nejvýznamnější kongresová centra v Evropě s bohatou historií v pořádání kongresů, konferencí a kulturních akcí. Pro doplnění technických profesí pro údržbu klimatizace hledáme vhodného uchazeče na pozici TECHNIK ÚDRŽBY KLIMATIZACE do nepřetržitého provozu na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce

  • údržba a oprava vzduchotechniky a souvisejících zařízení
  • dohled nad energocentrem
  • plnění zadaných úkolů od nadřízeného
  • práce v nepřetržitém provozu

Požadujeme

  • SOU, nebo SŠ technického směru
  • vyhlášku č.50/1978 Sb. §6 podmínkou
  • manuální zručnost, samostatnost
  • analytické myšlení, schopnost řešit problémy
  • zodpovědnost, spolehlivost a flexibilitu
  • PC dovednosti, potřebné pro některé servisní úkony a opravy

Nabízíme

  • zázemí stabilní a silné společnosti
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick day
  • stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • program Multisport
  • možnost parkování v zaměstnaneckých garážích za zvýhodněné ceny
  • místo výkonu práce u metra C – stanice Vyšehrad

Mzda: 38 000 - 38 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 5. května 1640/65, Praha 4, 14000

Region: Praha

Obor: Energetika

Profese: elektrikář, elektromechanik, elektrotechnik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zdravotní volno/sickday