Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Firemný konzultant

referenční číslo: 606da33617ef915ef12fb416 | aktuálnost: 15.06.2021

DAILY CONNECT s.r.o.

- moderné a atraktívne pracovné zázemie úspešnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti v Prahe,
- spoločnosť je medzinárodný, plne licencovaný obchodník s mnohými pobočkami po celom svete, a práve teraz rozširuje svoj tím v Prahe.

Náplň práce

• komunikácia s investormi

• obchodné rokovania/centrála českej pobočky

• zaistenie kompletného servisu klienta

• riešenie požiadaviek, zo strany klienta

• školenia a tréning/štruktúrovaný vzdelávací systém

• priamy kontakt s potenciálnymi klientmi

• profesijný a kariérny rast v rámci spoločnosti po 6 mes.

• občasné študijné cesty do zahraničných pobočiek/Cyprus, Dubaj, Slovensko, Portugalsko

Požiadavky

• min. ukončené SŠ vzdelanie alebo SOU

• spoľahlivosť, profesionálne vystupovanie

• používateľská znalosť práce na PC

• trestná bezúhonnosť

• flexibilita, komunikatívnosť

• tímová spolupráca

• chuť osobne sa zdokonaľovať

• vhodné aj pre schopných a komunikatívnych absolventov

• znalosť AJ nie je nutnou podmienkou, ale výhodou pre budúcu zahraničnú stáž

Benefity a bonusy

Zahraničné dovolenky

Ročné nefinančné bonusy vo forme nového vozidla, motocykla, lux. hodiniek atď.

Vzdelávacie kurzy

Víkendové pobyty

Futbalové zájazdy

Platobné podmienky

2 - položkový platobný systém

Fix 20 000 Kč/HPP

Flexibilná položka – podľa odvedenej práce 1 000 – 25 000 eur

Charakteristika pracovnej pozície:

Je nutný veľmi dômyselný študijný program/po 6 mes. obchodná skúška, certifikácia…

Pracuje sa vo finančnom prostredí v medzinárodnej obchodnej sieti, každodenne kontakt so zahraničnými kolegami atď.

Pracovný čas 9. – 17. h

Výhoda je rýchle zapracovanie do firemného kolektívu, účasť na firemných aktivitách,

sponzorské akcie a športové usporiadateľstvo

Zasielanie CV: recepce@dailyconnect.sk

Mzda: 20 000 - 100 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Pobřežní 620/3, Praha Karlín, 186 00

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Účast na zahraničních konferencích, Vzdělávací kurzy, školení, Zahraniční pracovní cesty