Typ nabídky

Minimální mzda

Speciální pedagog - psycholog

referenční číslo: 602e5ebe250258185a5e9034 | aktuálnost: 13.04.2021

Středisko výchovné péče

Hledáme speciálního pedagoga - psychologa do nového týmu Ambulantního oddělení střediska výchovné péče v Mladé Boleslavi

Náplň práce:

Poradenská a terapeutická práce s dětmi a rodinami

Spolupráce s dalšími institucemi, OSPOD, školy, aj.

Vypracovávání zpráv

Spolupráce s jednotlivými odděleními SVP Klíčov

Požadujeme:

VŠ speciální pedagogika nebo psychologie dle § 18, 19 zák. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících

Psychická způsobilost dle § 18 zák. 109/2002 Sb.

Sebezkušenostní nebo psychoterapeutický výcvik (i započatý nebo plánovaný)

Schopnost týmové spolupráce

Zájem o o další vzdělávání a sebevzdělávání

Nabízíme:

Pravidelné supervizní vedení

Příspěvky z FKSP

Možnost dalšího vzdělávání

Plný pracovní úvazek

Platové zařazení dle NV 341/2017 Sb.

Mzda: 37 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Tovačovského 163, Mladá Boleslav, 29301

Region: Středočeský kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Profese: speciální pedagog

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Vhodné pro: Trainee programy