Typ nabídky

Minimální mzda

Ifrs & consolidation specialist (A8460)

referenční číslo: 5fabf92236bf8234070780b4 | aktuálnost: 07.11.2023

AURES Holdings a.s.

Náplň práce

* Spolupráce na měsíčních závěrkách společností ve Skupině, podpora při statutárních závěrkách společností

* Spolupráce na přípravě konsolidace čtvrtletních výsledků Skupiny dle IFRS + příprava výkazů dle IFRS

* Sestavování reportů a analýz dle zadání CFO (cash-flow, capex, podklady pro tvorbu opravných položek; Intercompany eliminací, atd.)

* Spolupráce s oddělením controllingu a účtárny

* Příprava podkladů pro roční / čtvrtletní finanční audit dle IFRS

* Spolupráce s externím auditorem při provádění finančního auditu společnosti a celé Skupiny

* Účast na projektech v rámci společností i celé Skupiny

* Spolupráce na zlepšování procesů a postupů v rámci finančního oddělení

Požadujeme

* Výbornou znalost statutárního účetnictví a výkazů

* Praxe z „velké čtyřky“ nebo zkušenost na podobné pozici výhodou

* Velmi dobrou znalost IFRS, ACCA

* Komunikativní a organizační dovednosti na vysoké úrovni

* Pokročilé znalosti MS Excel

* Angličtina komunikativní a odborná znalost ekonomické terminologie

* Proaktivní přístup k řešení problémů

* Komplexnost, chuť učit se nové věci

* Zkušenost s projektovou činností výhodou

Nabízíme

* Pozici v blízkosti managementu společnosti

* Odměňování odpovídající zkušenostem kandidáta

* Samostatnou a atraktivní práci nadnárodní společnosti

* Možnost odborného rozvoje a kariérního růstu

* Balík firemních benefitů

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Dopraváků 874 / 15, Praha 8, 184 00

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl, Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Profese: auditor, ekonom, finanční controller, finanční ředitel/manager, statistik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Mobilní telefon, Možnost občasné práce z domova, Notebook, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení