Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrikář

referenční číslo: 5f87fd3e475305614f512c06 | aktuálnost: 29.03.2021

SOUKUP s.r.o.

Do přátelského kolektivu malé firmy v Nupakách, která je výrobcem dřevoobráběcích strojů, přijmeme nového kolegu.

Elektrikář

Náplň práce:

  • Zhotovení elektroinstalace dřevoobráběcích strojů
  • Vedení dokumentace
  • Komunikace s projektantem a dodavatelem elektro
  • Osvětlení, silové rozvody, počítačová síť

Požadujeme:

  • Schopnost čtení elektrotechnických výkresů
  • Spolehlivost
  • Pečlivost
  • Zkušenost s výrobními stroji řízenými PLC výhodou

Nabízíme:

  • Pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • Jednosměnný provoz v čase 7 – 15:30 (pondělí až pátek)
  • Příjemné pracovní prostředí

Benefity:

  • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • Bonusy/Prémie
  • Příspěvek na dopravu
  • 3 sick days
  • Firemní akce – grilování, turnaje v šipkách a stolním hokeji

Mzda: 32 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Komerční 518, Nupaky, 25101

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Profese: elektrikář, elektromechanik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity