Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční manažer/ka

referenční číslo: 5f7c73325a96e4663b1ac852 | aktuálnost: 07.10.2020

ETON Business Consulting, s.r.o.

Pro klienta s dlouholetou tradicí v oblasti dodávek systémů pro dveře/vrata působící v celé ČR a na Slovensku, hledáme zkušeného manažera na klíčovou pozici do top managementu. Jedná se o pozici FINANČNÍ MANAŽER/KA.

Pokud Vás láká podílet se na rozhodování o strategických krocích společnosti do budoucna, chcete dohlížet na plnění finančních cílů a řízení firemního cash-flow a zároveň zvládnete zastřešit veškeré finanční a účetní procesy, mohla by toto být vhodná příležitost právě pro Vás.

Náplň práce

  • Vedení ekonomického a účetního oddělení
  • Řízení projektů po finanční stránce, vyhodnocení efektivity
  • Nastavování finančních a účetních procesů
  • Zpracování finančních analýz
  • Odpovědnost za rozpočty, reporting a controlling
  • Odpovědnost za dodržování předpisů a norem v oblasti účetnictví
  • Odpovědnost za plnění finančních cílů
  • Tvorba plánů a rozpočtů
  • Sledování a řízení cash-flow
  • Komunikace s daňovými úřady a bankami
  • Příprava podkladů k účetním závěrkám a kontrol ze strany státu
  • Práce v systému ABRA

Požadujeme

  • VŠ ekonomického zaměření
  • Prokazatelná praxe na pozici finančního manažera min 5 let
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Orientace v daňové problematice a účetnictví
  • Analytické a organizační schopnosti
  • Časovou flexibilitu
  • PC znalosti na pokročilé úrovni
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Profesní realizace na klíčovém místě
  • Zázemí silné české společnosti
  • Pružnou pracovní dobu
  • Notebook, mobilní telefon

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Region: Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

Obor: Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Profese: finanční ředitel, finanční ředitel/manager, finanční ředitel/manažer

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské