Typ nabídky

Minimální mzda

Office assistant

referenční číslo: 5f170ea9ddc04e716b374174 | aktuálnost: 08.09.2020

Allstar Group s.r.o.

Milujete lidi a ráda se o ně staráte? Našich několik pohodových firemních kolektivů sdílí společné prostory a my potřebujeme usměvavou osůbku, která bude pečovat o bezproblémový chod nejen kuchyně a zasedaček a která bude rozsévat nakažlivou pozitivní energii a dobrou náladu. :-)
Pokud cítíte, že jste ta pravá, koho hledáme, pošlete nám životopis na lenkam@allstar.cz. Hlavně ale připojte motivační dopis nebo krátký text, kde nám o sobě řeknete něco více, než je vaše pracovní minulost.

Náplň práce

  • péče o hosty a návštěvy
  • kompletní péče o firemní kuchyňku
  • péče o pořádek ve firmě (zasedací místnosti, společné prostory, tříděný odpad)
  • obstarávání občerstvení / obědů zaměstnanců
  • drobné pochůzky
  • drobná administrativa

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Znalost češtiny
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • Reprezentativní vzhled a chování

Koho hledáme

  • Extra milou, příjemnou a usměvavou osobu, kterou si každý zamiluje,
  • která má pozitivní myšlení a trpělivost,
  • je pečlivá, zodpovědná a spolehlivá,
  • je komunikativní,
  • miluje pořádek a čistotu,
  • miluje lidi a ráda se o ně stará
  • cítí, že jejím posláním je pečovat o lidi a činit je šťastnými

Nabízíme

  • práci v dynamicky se rozvíjející firmě
  • pohodový a přátelský kolektiv
  • firemní výhody
  • lidský přístup: každý člen našeho týmu je důležitý, bez ohledu na jeho zařazení ve firmě

Mzda: 25 000 - 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Novákových 1954, Praha, 18000

Region: Praha

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita