Typ nabídky

Minimální mzda

Provozní elektrikář

referenční číslo: 5e9fda00f54fcb1940105d92 | aktuálnost: 14.08.2020

PSP Machinery s.r.o.

Jsme PSP Machinery .s.r.o. , na trhu strojírenství na Přerovsku již více jak 60 let. Jsme zaměřeni na výrobu těžkých a středně těžkých strojírenských zařízení (mlýny, drtiče, kladky a jiné) pro různá průmyslová odvětví př. hutní, těžební, energetický nebo stavební průmysl. Pracovní uplatnění u nás najdou strojírenské profese napříč celou společností. Neváhejte a pracujte s námi! Těšíme se na Vás.

Náplň práce

Odborné práce při opravách obráběcích strojů a jeřábů, preventivní prohlídky obráběcích strojů a jeřábů. Kontrola a opravy elektrického ručního nářadí a spotřebičů.

Požadujeme

  •  vyučení v oboru elektro
  •  praxe v oboru min 3 – 5 let
  •  praxe s elektronikou (NC řízené stroje) výhodou
  •  platná vyhláška 50/78 Sb., min. § 6
  •  orientace v dokumentaci strojů
  •  vazačský průkaz a jeřábnický průkaz výhodou
  •  zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme

  •  5 týdnů dovolené
  •      měsíční odměnu za pracovní výsledky
  •  systém volitelných benefitů (stravenky, penzijní připojištění, flexi passy)
  •  příplatky nad rámec zákona
  •  zajištění pracovního oděvu včetně praní
  •  možnost odborného rozvoje a školení
  •  dotované jazykové kurzy
  •  stravování a kantýna v areálu
  •  akce pro zaměstnance
  •  podpora zájmové činnosti
  •  sociální program (finanční podpora v tísni, odměny při pracovních a životních výročích…)
  •  zdravotní péče (vstupní, periodické a výstupní prohlídky)
  •  bonus za doporučení zaměstnance

Další informace

Nástup:
Možný ihned nebo dle domluvy.

Kontakt:
V případě dotazů nebo přímo zájmu o nabízenou pozici kontaktujte naši personalistku: Mgr. Soňa Chlumová tel: 581 233 217, mobil: 702 230 784, popř. své životopisy zasílejte přímo na adresu: personalni@pspmachinery.cz

Místo pracoviště: Kojetínská 3186/79, Přerov, 75002

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Profese: elektrikář

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování