Typ nabídky

Minimální mzda

Metodik pro oblast zadávání zakázek (Praha)

referenční číslo: 5e1489c5f54fcb19ab0bf906 | aktuálnost: 07.01.2020

Státní zemědělský intervenční fond

Jsme jedinou akreditovanou platební agenturou v ČR pro provádění opatření Společné zemědělské politiky EU a služebním úřadem podle Zákona o státní službě. V současné době u nás pracuje přes 1 300 zaměstnanců, kteří působí na centrálním pracovišti v Praze i v regionech. Do našeho kolektivu rádi přijmeme zkušené zaměstnance s mnohaletými praktickými zkušenostmi i absolventy, kteří mají nově získané teoretické znalosti.

Náplň práce

- Poradenská a konzultační činnost pro žadatele PRV a OP Rybářství v oblasti zadávání zakázek.
- Koordinace, kontrola a poradenská činnost pro zaměstnance regionálních odborů SZIF v oblasti zadávání zakázek.
- Provádění analytické činnosti s ohledem na zrealizované veřejné zakázky.
- Vyhodnocování a metodické řízení kontrolní činnosti na regionálních odborech SZIF.
- Tvorba a aktualizace kontrolních postupů pro zadávání veřejných zakázek žadateli v rámci opatření PRV a OP Rybářství.
- Zpracování a aktualizace vnitřních směrnic v návaznosti na výše uvedenou oblast a na nastavené gesce v oddělení včetně zajištění oblasti informačního systému.

Požadujeme

- vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu

Nabízíme

- systemizovanou platovou třídu 13., zařazení podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů
- pracovní poměr na dobu určitou, zástup po dobu MD/RD
- 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc
- stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den
- pružnou pracovní dobu
- přátelský a inspirativní tým odborníků
- možnost profesního růstu (osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů)
- mobilní telefon s neomezeným voláním a SMS včetně 1,5 GB internetu
- karta plná benefitů (měsíční příspěvek 400 Kč na sport, cestování, zdravotní péči, kulturu nebo vzdělávání)
- jsme zprostředkovatelem karty MultiSport

Další informace

- termín pro podání žádostí: do 24. 1. 2020
- předpokládaný termín nástupu: 1. 2. 2020

Místo pracoviště: Ve Smečkách 33, Praha 1, 11000

Region: Praha

Obor: Administrativa, Státní, veřejná správa, Zemědělství, lesnictví

Profese: referent, referent/referentka

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Mobilní telefon, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday

Vhodné pro: Absolventy