Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista péče o zákazníky

referenční číslo: 5dd3c96400ff563ac5436808 | aktuálnost: 30.01.2020

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

- poskytování profesionální péče o zákazníka prostřednictvím e-mailu a telefonu
- poskytování promyšlených a inteligentních řešení v situacích s vysokým tlakem a stále s ohledem na důležité detaily
- definujte a řešte dotazy našich zákazníků včas
- přemýšlejte rychle a proaktivně a vždy udržujte přehled o věcech v dynamickém a rychlém prostředí

Požadujeme

- zkušenosti se zákaznickým servisem nebo přepravní logistikou
- Velmi dobré znalosti anglického a českého jazyka
- příjemné vystupování
- spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme

- smlouva na HPP
- platové ohodnocení 26.000 Kč - 30.000 Kč
- stravenky v hodnotě 80 Kč
- moderní pracoviště v centru Plzně, Česká republika
- nápoje a ovoce zdarma, denní stravenky a týdenní týmová snídaně
- pracovní doba rozložena podle směn týmů
- 22 dní dovolené

Mzda: 26 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Administrativa

Profese: administrativní pracovník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita