Typ nabídky

Minimální mzda

Sales banker, aneb pojď k nám na pobočku v Českých Budějovicích

referenční číslo: KL4081-0015 | aktuálnost: 07.02.2020

mBlue Czech, s.r.o.

Náplň práce

Chcete komunikovat s klienty a vypracovat se v rámci naší společnosti? Pokud Vás láká bankovní prostředí a rád/a byste se o tomto světě dozvěděl/a víc, budu se těšit na Váš životopis!

Co bude pracovní náplní?

  • Získáte portfolio klientů a Vašim cílem bude ho postupně rozšiřovat (ukážeme Vám, jak na to)
  • Naučíte se analyzovat potřeby klienta a dle toho mu nabídnout odpovídající produkt či službu
  • Navážete kontakty s externími partnery, se kterými budete spolupracovat
  • Vaším hlavním cílem bude spokojený klient, který se k nám bude vracet

Je to práce pro Vás?

  • Máte dokončené středoškolské vzdělání s maturitou
  • Jestli jste získal/a zkušenost ze zákaznického servisu nebo v obchodě, bod pro Vás
  • Kopete za tým a ne jen sám za sebe
  • Máte chuť objevovat svět bankovnictví a třeba se časem posunout i dál

Co Vám rádi nabídneme my?

  • Zaškolíme Vás a vzdělávání a rozvoj Vás budou provázet po celou dobu u nás
  • S námi můžete kariérně vyrůst, budete-li mít zájem
  • Máme zajímavé firemní benefity: stravenky, cafeterie, multisportka, příspěvek na penzijní připojištění, teambuildingy a další
  • Čeká na Vás 25 dní dovolené a k tou navíc 5 dní osobního volna

Klíčová slova: bankéř, banka, sales banker, pobočka, bankéř, banka, sales banker, pobočka, Plzeň

Odesláním odpovědi na tento inzerát souhlasím se zpracováním osobních údajů, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 společnosti mBlue Czech, s.r.o., IČ: 24193119 na dobu 10 let. Zobrazit více: https://mblue.cz/uchazeci/gdpr/

Region: Jihočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví