Typ nabídky

Minimální mzda

Systémový specialista – odbor controllingu a ekonomických systémů, oddělení MTZ

referenční číslo: 5da9794f00ff56794042c070 | aktuálnost: 10.08.2020

Správa železniční dopravní cesty

Ing. Ladislav Kašpar, ředitel Oblastního ředitelství Olomouc, Správy železniční dopravní cesty, státní organizace, vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce:

Náplň práce:

  • zpracování požadavků a zajišťování dodávek materiálu pro OŘ Olomouc
  • zpracování podkladů pro výběrová řízení
  • vedení evidence materiálu a DHM v programu Fama+
  • zpracování podkladů a cenových průzkumů pro objednávání materiálu
  • metodické vedení nákladových středisek
  • provádění kontroly došlých faktur, zajišťuje vystavení prvotních dokladů a likvidačních listů
  • odpovídá za řádné vedení a uložení dokladů MTZ
  • provádění inventarizací dle metodiky v souladu s platnou legislativou

Požadavky:

  • vzdělání  –  vysokoškolské - ekonomického směru, technického směru
  • práce na PC – uživatelská úroveň (MS Office),
  • analytické a koncepční myšlení,
  • samostatnost v řešení úkolů a problémů,
  • zodpovědnost, pečlivost, komunikační schopnosti, organizační schopnosti,
  • trestní bezúhonnost,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • zdravotní způsobilost.

Nabízíme:

  • zajímavá a perspektivní práce ve významné státní organizaci,
  • průběžné prohlubování kvalifikace a možnost profesního růstu,
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, v úvodu zkušební doba 3 měsíce,
  • pružná pracovní doba,
  • zaměstnanecké benefity (jízdní výhody, stravenky, 6 týdnů dovolené …).

Náležitosti přihlášky:

  • strukturovaný životopis,
  • kopii dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Přihlášky:

Možný nástup: dohodou

Uchazeči, kteří nebudou vyrozuměni do 10 dnů od data ukončení příjmu přihlášek, nepostupují do dalšího kola výběrového řízení.

Zasláním svého životopisu na SŽDC, s. o., OŘ Olomouc uděluje, v souladu se zákonem                    č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, souhlas se zpracováním   a uchováním svých osobních údajů v personální databázi SŽDC, s. o., OŘ Olomouc, výhradně       za účelem získání zaměstnance a, v rozsahu nezbytném pro průběh výběrového řízení.

Tento souhlas platí až do jeho odvolání, nejdéle však po dobu 1 roku od jeho zaslání.

Podklady poskytnuté SŽDC, s. o. a materiály z výběrového řízení jsou výhradně majetkem SŽDC,  s. o.  a nebudou účastníkům výběrového řízení vráceny ani poskytnuty.

Podklady a materiály poskytnuté uchazečem  SŽDC, s. o. a materiály z výběrového řízení  nebudou uchazeči po skončení výběrového řízení vráceny ani vydány. SŽDC, s. o. si vyhrazuje právo nesdělovat uchazeči důvody, pro něž nebyl vybrán na pozici, jejíž obsazení je předmětem tohoto výběrového řízení, rovněž tak si vyhrazuje právo nesdělit uchazeči jeho umístění               se v pořadí ve výběrovém řízení ve vztahu k jiným uchazečům. Zaměstnavatel si vyhrazuje výběrové řízení zrušit či ukončit, aniž by vybral vhodného uchazeče.

Místo pracoviště: Nerudova 1, Olomouc, 779 00

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa, Doprava, logistika, Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Dovolená více než 5 týdnů, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení