Typ nabídky

Minimální mzda

Nastupte znovu do Amazonu a získejte bonus 6 000 Kč!

referenční číslo: 5d81fa92f54fcb53682aa28b | aktuálnost: 26.10.2020

Randstad HR Solutions s.r.o.

Nabídka v Amazonu letí nahoru! Základní plat je 160 Kč hrubého na hodinu + bonus až 10 %. K tomu odměna až 6 700 Kč za práci do konce roku + bonus až 12 500 Kč za doporučení kolegy. Už jste v Amazonu pracoval/a? Tak nastupte znovu a získejte bonus až 6 000 Kč. Zajistíme vám dopravu do práce a zpět zdarma. Dále pro vás máme 5 týdnů dovolené, obědy do konce roku zdarma a mnoho dalších výhod. Tak využijte svou šanci vydělat si více peněz a přidejte se k nám. Volejte ZDARMA na 800 856 856.

Náplň práce

Nabídka v Amazonu letí nahoru! Základní plat je 160 Kč hrubého na hodinu + bonus až 10 %.  K tomu odměna až 6 700 Kč za práci do konce roku + bonus až 12 500 Kč za doporučení kolegy. Už jste v Amazonu pracoval/a? Tak nastupte znovu a získejte bonus až 6 000 Kč. Zajistíme vám dopravu do práce a zpět zdarma. Dále pro vás máme 5 týdnů dovolené, obědy do konce roku zdarma a mnoho dalších výhod. Tak využijte svou šanci vydělat si více peněz a přidejte se k nám. Volejte ZDARMA na 800 856 856.

Co Vás v práci čeká?

-  jednoduchá práce v moderním distribučním centru

- příjem, evidence, balení a expedice zásilek

- práce se čtečkou čárových kódů

- jiné pomocné práce v distribučním centru

Zavedli jsme v souvislosti s epidemií koronaviru mimořádná preventivní opatření, která zajišťují ochranu všech kandidátů i zaměstnanců.

Všechna opatření k zajištění vaší bezpečnosti uplatňujeme jak při náboru, tak při samotné práci.

Co vám nabídneme

- 160 Kč hrubého na hodinu + bonus až 10% + příplatky (za víkedy, noční atd.)

- odměnu až 6 700 Kč (při setrvání v práci do konce roku)

- bonus 12 500 Kč za doporučení kolegy na plný úvazek

- bonus za opětovný nástup na plný úvazek 6 000 Kč

- práci jen 4 dny v týdnu u plného úvazku nebo 3 dny u zkráceného

- možnost týdenních záloh

- dopravu do práce a z práce zdarma

Co Vám ještě nabídneme

- dlouhodobou spolupráci

- práci v příjemném, klimatizovaném, čistém a moderním prostředí

- týden dovolené navíc

- možnost převodu do kmene

- hlavní teplé jídlo do konce roku zdarma

- kávu, čaj a vodu na pracovišti zdarma

Co od vás očekáváme

- zájem o dlouhodobé zaměstnání

- ochotu pracovat na směny

- dochvilnost, přesnost, schopnost práce v týmu

- plnoletost

Pohovory se konají v Praze na Zličíně, ul. Ringhofferova 1. Přijedeme také do Vašeho města.

Jak se přihlásit

Pokud vás nabídka zaujala, vyplňte kontaktní formulář a budeme vás kontaktovat. Nechce se vám čekat? Zavolejte ZDARMA na 800 856 856. Jsme tu pro vás od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00.

Místo pracoviště: K Amazonu 235, Dobrovíz, 252 61

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Profese: skladník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Dovolená 5 týdnů

Vhodné pro: Absolventy, Seniory, Studenty