Typ nabídky

Minimální mzda

Asistentka prodeje - nově otevřená Prodejna BIO, RAW a EKO produktů na Masarykově nám. 397/4 v Hodoníně - www.cerpejtezprirody.cz

referenční číslo: 5d64fd2ef54fcb7c33492f6e | aktuálnost: 11.11.2019

EliteQueen s.r.o.

Máte vztah k přírodě a k přírodním produktům? Rádi pracujete s lidmi? Máte chuť učit se novým věcem?

Pokud Vás zaujaly naše otázky, jste na správném místě.

Do nově otevřené prodejny BIO, RAW a EKO produktů na Masarykově náměstí v Hodoníně přijmeme Asistentku prodeje pro prodejnu a e-shop www.cerpejtezprirody.cz.

Náplň práce

Požadujeme

  • příjemné vystupování
  • pozitivní přístup
  • chuť do práce
  • zájem o přírodní produkty a zdravý životní styl
  • flexibilita
  • spolehlivost
  • zodpovědnost
  • komunikativnost

Nabízíme

  • práci na HPP
  • nástup ihned
  • odměny k platu až do částky 5.000,- Kč
  • zaměstnanecká sleva na nákup produktů
  • pevnou pracovní dobu: Po - Pa: 9:00 - 17:00 hod.
  • příjemný kolektiv
  • zajímavou a různorodou práci

Mzda: 17 000 - 22 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Masarykovo nám. 397/4, Hodonín, 69501

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: odborný asistent prodeje, prodejce

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi