Typ nabídky

Minimální mzda

Analytik - Praha

referenční číslo: A7427 | aktuálnost: 07.11.2023

AURES Holdings a.s.

Chcete se dále vzdělávat v analytické činnosti, práci s daty a reportingu? Zajímá Vás, jak funguje datová podpora projektů? Přidejte se k nám do týmu!

Náplň práce

- Analytická činnost (správa, optimalizace a vývoj nových reportů)
- Validace dat a vymýšlení kontrolních mechanismů
- Datová podpora projektů (predikce, vyhodnocování, odhalování chyb)
- Reporting pro management včetně plánování a forecastů

Požadujeme

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- Aktivní a nadprůměrná znalost Excelu
- Pečlivost, orientace na detail a výsledek
- Vhodné pro absolventy, kteří mají „drive“ se učit

Výhodou:
- Základní znalost SQL nebo DWH, případně jiné programovací jazyky
- Povědomí o systémech řízení jakosti (ISO 9000, EFQM, TQM a další..)
- Zkušenost s prací v projektovém týmu

Nabízíme

- Zlepšení znalostí v oblasti reportingu, analýz, SQL, programování, DWH
- Spolupráci na vedení projektů
- Zajímavé finanční ohodnocení
- HPP se smlouvou na dobu neurčitou
- Možnost kariérního růstu (např. analytik, programátor, projektový manažer)
- Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou, teambuildingové akce, jazykové kurzy, firemní školení
- Zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely
- Možnost nákupu firemních produktů se slevou (vůz, pojištění a financování vozu, GPS navigace a další)

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Dopraváků 874 / 15, Praha 8, 184 00

Region: Praha

Obor: Administrativa, Automobilový průmysl, Doprava, logistika, IT - správa systémů a služby

Profese: IT analytik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Dog-friendly office, Firemní akce, Firemní školka, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení

Vhodné pro: Absolventy, Studenty