Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromechanik Ostrava, přímo pod kmen

referenční číslo: 5d1cafca00ff561ae11edd87 | aktuálnost: 20.03.2020

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky.

ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI.

Popis práce

NABÍZÍME:

  • závodní stravování za 25 Kč,
  • příspěvek na penzijní či životní pojištění,
  • zaměstnání v kmenovém stavu,
  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti,
  • 5 týdnů dovolené,
  • nepřetržitý provoz (krátký - dlouhý týden).

NÁPLŇ PRÁCE:

  • preventivní údržba strojů a následné plánované opravy,
  • kontrola strojů na základě předepsané specifikace za pomocí měřidel,
  • pravidelná kontrola čidel, stykačů, bezpečnostních zámků, senzorů, kabeláže,
  • mezi nejčastější následné plánované opravy patří: oprava kabeláže, seřízení frekvenčních měničů, nastavení kamerového systému, výměna převodovky na jednotlivých osách, základní úpravy řídícího programu.

POŽADUJEME:

  • praxe na podobné pozici nutností,
  • znalost technologie frekvenčních měničů, PLC systémů, obecně robotiky,
  • čtení výkresové dokumentace,
  • platná elektro vyhláška 50 §6,
  • znalost mechaniky a hydrauliky.

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu lucia.kiedron@adecco.com, tel.: 739 580 634.

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Profese: elektrikář, elektroinženýr, elektromechanik, elektromontér, elektrotechnik, mechanik, provozní mechanik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity