Typ nabídky

Minimální mzda

Automechanik - hradec králové (náborový příspěvek 50 000 KČ)

referenční číslo: A8289 | aktuálnost: 07.11.2023

AURES Holdings a.s.

Vaším hlavním posláním budou servisní opravy osobních vozidel, pneuservis a stanovování diagnóz. Budete pracovat v moderním a čistém prostředí. Čeká na vás přátelský tým profesionálů ve firmě, která je jedničkou na trhu.

Náplň práce

* Opravy osobních vozidel, různých značek
* Opravy všech typů komponentů a autopříslušenství
* Diagnostika poruch
* Objednávky a příjem náhradních dílů, zadávání dat do systému
* Další specifický zákaznický servis a údržba vozidel

Požadujeme

* Výuční list z oboru automechanik nebo oboru příbuzného
* Praxi v oblasti oprav motorových vozidel (min 1 rok)
* Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

* Náborový příspěvěk 30 000 Kč
* Zajímavé platové ohodnocení (až 45 000 Kč)
* Školení a rozvoj v manipulaci s nejmodernějším zařízením a v metodách oprav
* Jednosměnný provoz
* Možnost profesního růstu
* Firemní benefity (slevy na kulturu, sport, dovolenou, produkty)
* Moderní pracovní prostředí

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Koutníkova 272/39, Hradec Králové, 503 01

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Sleva na firemní výrobky/služby

Vhodné pro: Absolventy, Studenty, Cizince