Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač/ Strojník/ Mechanik Valašské Meziříčí, přímo pod kmen

referenční číslo: 5ce7f90da5ad954516742d16 | aktuálnost: 20.03.2020

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta se sídlem ve Valašském Meziříčí hledáme manuálně zručné a zkušené kandidáty na pozici strojník.

ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI.
VÍKENDY VOLNÉ.
PRÁCE VHODNÁ PRO MUŽE I ŽENY.

Popis práce

NABÍZÍME:

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • zajímavé platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
  • zaměstnání v kmenovém stavu
  • široká škála benefitů: 25 dní dovolené, bonusy/prémie, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, firemní akce, …
  • 3směnný provoz, víkendy volné

NÁPLŇ PRÁCE:

  • obsluha a seřízení CNC strojů, řešení případných závad
  • spolupráce s obsluhou na začátku a konci linky

POŽADUJEME:

  • vyučení v technickém oboru
  • zkušenost s prací na obdobné pozici
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • uživatelská znalost práce s PC
  • manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu lucia.pakancova@adecco.com, tel.: 739 580 634.

Region: Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství, Výroba, průmysl, Ostatní

Profese: dělník, dělník ve výrobě, mechanik, montér, obsluha stroje, operátor CNC strojů, provozní mechanik, seřizovač programátor, strojní zámečník, strojník zámečník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy