Typ nabídky

Minimální mzda

Montážní technik - Pracovník aplikace

referenční číslo: 5cd40ce4a5ad957d56192697 | aktuálnost: 03.05.2023

CIUR a.s.

Firma CIUR a.s. se sídlem Malé náměstí 142/3, Praha 1, Výrobní závod Brandýs nad Labem

Hledá pro pracoviště v Brandýse nad Labem:

Pracovní náplň:

  • Montáž a aplikace izolačních materiálů

Požadujeme:

  • Výuční list, maturita výhodou
  • ŘP skupiny B
  • Ochota pracovat a učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Platové ohodnocení dle zkušenosti
  • Stravenky, vánoční prémie
  • Pravidelná školení v rámci společnosti
  • Dobré pracovní prostřední
  • Zázemí silné a stabilní, ryze české společnosti

V případě zájmu zašlete prosím životopis a možný termín nástupu na email: surova@ciur.cz

nebo volejte pí. Janu Sůrovou, telefon: 737 205 050

Místo pracoviště: Pražská 1012,, Brandýs nad Labem, 25001

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení