Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor/ka výroby v Kopřivnici – až 23 500 Kč/měsíc

referenční číslo: 5ccad633a5ad9535e77d755b | aktuálnost: 08.04.2020

Randstad HR Solutions s.r.o.

Hledáte dobrou práci v moderním a čistém prostředí za dobré peníze? U nás v Kopřivnici ji mít budete! Nabízíme mzdu až 23 500 Kč měsíčně a k tomu svozovou dopravu. Nastupte ihned, doporučte vaše známé a získejte navíc 5000 Kč! Tak neváhejte a volejte ZDARMA 800 856 856.

Náplň práce

Práce v moderním, čistém a příjemném prostředí výrobní společnosti vyrábějící komponenty pro takové automobilky jako je Audi, Volvo, BMW nebo Mercedes.

Předchozí zkušenosti nejsou třeba, rádi vás vše naučíme. Zkušenosti z výroby už máte? Pak vám nabídneme nástup do kmene společnosti.

Požadujeme

Spolehlivé a zodpovědné pracovníky, kteří jsou ochotní pracovat ve směnném provozu.

Nabízíme

Stabilní a dobrou práci v renomované společnosti s průměrnou mzdou 23 500 Kč hrubého za měsíc. Při doporučení známého dostanete navíc bonus 5 000 Kč. Před dovolenou a Vánoci pro vás máme odměny ve výši až 15 000 Kč + podíl na hospodářském výsledku!

Do práce i z práce můžete využít svozové dopravy na trase z Nového Jičína, Příbora a Frenštátu. Jezdíte raději po vlastní ose? Pak vám přispějeme na dopravu dle vzdálenosti až do výše až 1 125 Kč za měsíc.

Také vám nejvíc chutná to, co si nemusíte vařit? U nás máte kompletní oběd jen za 25 Kč! (polévka, hlavní jídlo, salát)

Pečujete o své zdraví? Využijte zdarma služeb fyzioterapeuta nebo očkování.

Zaujala Vás naše nabídka?

Pak klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Budeme vás kontaktovat. Chcete bližší informace ihned? Zavolejte nám ZDARMA na 800 856 856. Těšíme se na vás.

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 23 500 - 23 500 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Průmyslový park 302, Kopřivnice, 74221

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Profese: operátor výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Závodní stravování

Vhodné pro: Absolventy