Typ nabídky

Kompletace hraček - mzda až 150 Kč/H

referenční číslo: 5cc19389babecf1b440a7001 | aktuálnost: 30.01.2020

Adecco spol. s r.o.

Jste hravý typ člověka? Baví Vás kompletovat/montovat?
Hledáte jednoduchou práci ve společnosti, která si svých zaměstnanců váží? Nechcete pracovat v noci? Nevadí Vám práce ve stoje? Chcete vidět po své směně nějaký výsledek? Pojďte nastoupit do společnosti rodinného charakteru, kde budete kompletovat hračky.

Náplň práce

  • montáž plastových dílů
  • práce ve stoje
  • manipulace s produkty
  • úklid na pracovišti

Požadujeme

  • manuální zručnost
  • spolehlivost, samostatnost
  • zodpovědnost, ochota se učit novým věcem

Nabízíme

  • nástup IHNED či DOHODOU
  • práce na HPP
  • místo výkonu práce: Plzeň
  • zajímavé finanční ohodnocení až 150 Kč/hod. (fixní mzda 109Kč +variabilní složka po zaučení 22Kč + výkonnostní bonus15 ) + DOCHÁZKOVÝ BONUS 1.000Kč (odpracován fond pracovní doby měsíce) + zákonné příplatky
  • dvousměnný provoz (ranní 6-14; odpolední 14-22)
  • výborná dopravní dostupnost – MHD
  • práce ve stabilní mezinárodní společnosti RODINNÉHO CHARAKTERU
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 70Kč
  • práce v čistém prostředí

Mzda: 109 - 150 Kč / hodinu

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Profese: operátor výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Základní