Typ nabídky

Minimální mzda

Dělník dálniční údržby - řidič, Mirošovice

referenční číslo: 5cb57dcea5ad95673f42511b | aktuálnost: 20.05.2019

Ředitelství silnic a dálnic ČR (státní příspěvková organizace)

Ředitelství silnic a dálnic ČR
je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem naší činnosti je správa, údržba a oprava dálnic a silnic I. třídy a zabezpečení jejich výstavby a modernizace.
Nyní vyhlašujeme výběrové řízení na pozici:

Náplň práce

Pracoviště-lokalita

Středisko správy a údržby dálnice D1 a D0 (SSÚD 1)

Mirošovice u Prahy, Hlavní 199, 251 66, Senohraby

Náplň práce

  • Řízení vozidla zajišťující zimní a letní údržbu pozemních komunikacích
  • Přes zimu zajišťování zimní údržby pozemních komunikacích; přes léto údržba krajnic, vozovek, sekání travních porostů kolem komunikací, čištění příkopů, úklid odpočívek
  • Veškeré práce při údržbě, opravách a odstraňování závad ve sjízdnosti dálnice a jejího příslušenství za provozu a při dodržení bezpečnostních předpisů
  • Zajišťování údržby přiděleného vozidla ve stanoveném rozsahu
  • Obsluha přidělených mechanizačních prostředků při pracích spojených s údržbou dálnice
  • Periodická údržba svěřené techniky včetně vedení dokumentace.

Požadujeme

  • Střední odborné vzdělání s výučním listem
  • Profesní průkaz + řidičské oprávnění sk. C, E
  • Strojnický průkaz na kolové nakladače výhodou
  • Dopravně psychologické vyšetření
  • Samostatnost, pečlivost

Nabízíme

  • Stabilitu státní příspěvkové organizace
  • Po zapracování přiznání osobního příplatku
  • 5 týdnů dovolené, stravovací poukázky
  • Využití rekreačních zařízení organizace a další benefity
  • Indispoziční volno

Termín nástupu

Dle dohody

Pracovní poměr

Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s tříměsíční zkušební dobou a s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou.

Platové podmínky

6. platová třída dle NV ČR č. 341/2017 Sb., v platném znění, příloha č. 1, platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe, zvláštní příplatek, příplatek za směnný provoz. Dále možnost osobního příplatku a odměn.

Bližší informace na tel. 323 656 123 – 5 v pracovních dnech od 6:30 do 15:00 hod.

Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: stanislav.simon@rsd.cz   příp. mirosovice@rsd.cz      do odvolání.

Upozornění

Ředitelství silnic a dálnic ČR bude zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedené pracovní místo. Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů mám právo na: na přístup k osobním údajům, na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, na přenositelnost údajů a právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků.

Místo pracoviště: Hlavní 199, Mirošovice u Prahy, 25166

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika, Státní, veřejná správa

Profese: dělník, řidič

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickday