Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér

referenční číslo: 5cb48ab0a5ad951f96661c12 | aktuálnost: 01.02.2020

Adecco spol. s r.o.

Konstruktér

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, úspěšnou strojírenskou společnost se sídlem v okrese Hradec Králové, hledáme vhodné uchazeče na pozice KONSTRUKTÉR.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského směru
  • praxe v konstrukci min. 2 roky, lze i šikovný absolvent VŠ
  • zkušenosti s 3D CAD programy, nejlépe AutoCAD/Inventor
  • znalost AJ nebo NJ na úrovni min. B1
  • ochota se dále jazykově vzdělávat
  • technické myšlení, kreativita, pečlivost a zodpovědnost

Pracovní náplň:

  • zpracování návrhů řešení zakázek
  • tvorba výkresové dokumentace
  • provádění změn, návrhy nových řešení
  • aktivní spolupráce na zlepšování procesů
  • vývoj nových strojů a zařízení
  • úzká spolupráce s výrobou, technologií a nákupem
  • komunikace se zákazníky a dodavateli

Nabízíme:

  • stabilní společnost
  • samostatnou a odpovědnou práci
  • možnost kariérního růstu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • firemní benefity
  • přátelské pracovní prostředí

Zaujala Vás nabídka? Pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu petra.vitova@adecco.com nebo volejte tel. 725 562 671.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství

Profese: konstruktér

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita