Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Manager bezpečnosti a životního prostředí

referenční číslo: MZS | aktuálnost: 30.01.2020

Adecco spol. s r.o.

ODVĚTVÍ: výroba
LOKALITA: Plzeň
NÁSTUP: ihned

Náplň práce

- zajišťování dodržování předpisů v souladu s místními a národními požadavky v oblasti bezpečnosti a životního prostředí

- definování pravidla EHS a zajišťování jejich používání v praxi

- zabezpečování školení zaměstnanců v oblasti EHS

- zabraňovat vzniku nebezpečných situací, které mohou vést ke zranění osob a poškození životního prostředí

- podílení se na analýze a vyšetření příčin případných nehod a nebezpečných situací, implementace nápravných opatření

- vedení interních EHS auditů

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání

- odpovídající praxe 5 – 10 let z oblasti EHS ve výrobní společnosti

- pokročilá znalost AJ – schopnost domluvit se

- znalost příslušných předpisů, ISO 14001 a OHSAS 18001

- znalost předpisů v oblasti práce s chemikáliemi

- analytická a pragmatická osobnost

- schopnost rychle reagovat, flexibilita

- pozitivní způsob myšlení, kreativita

Nabízíme

- samostatnou pozici s širší možností seberealizace

- přátelský pracovní kolektiv

- jazykové a odborné vzdělávání

- 5 týdnů dovolené

- závodní stravování, příspěvek na dojíždění, penzijní připojištění,   zajímavé benefity

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita