Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr - obrobna

referenční číslo: 5ca70bfbbabecf0f4c45fddd | aktuálnost: 21.01.2020

PSP Machinery s.r.o.

PSP Machinery .s.r.o. - jsme stabilní zaměstnavatel na trhu strojírenství na Přerovsku již více jak 60 let. Jsme zaměřeni na výrobu těžkých a středně těžkých strojírenských zařízení (mlýny, drtiče, kladky a jiné) pro různá průmyslová odvětví př. hutní, těžební, energetický nebo stavební průmysl. Pracovní uplatnění u nás najdou strojírenské profese napříč celou společností. Neváhejte a pracujte s námi! Těšíme se na Vás.

Náplň práce

Aktuálně hledáme šikovného a zorpovědného kolegu na pozici mistra pro vedení strojního střediska.

Budete zajišťovat správný chod dílny, abychom byli schopní dodat naše výrobky zákazníkovi včas a v požadované kvalitě.
Vedení a spolupráce s jednotlivými dílenskými pracovníky, operativně plánovat jejich kapacity dle výrobního plánu a zajišťovat pro ně potřebné pracovní nástroje, ochranné pomůcky a dbát na jejich bezpečnost. Součástí práce na této pozici je i spolupráce s dalšími výrobními středisky a odděleními (technologové, plánování, zásobování, personalista, …).

Požadujeme

  • střední odborné vzdělání technického zaměření,
  • praxi ve strojírenské výrobě, znalost obrábění,
  • praxi s vedením lidí na obdobné pozici (velká výhoda),
  • čtení a práci s technickou dokumentací,
  • samostatnost, zodpovědnost, technické myšlení,
  • umění komunikace s lidmi,
  • uživatelskou znalost PC a MS Office,
  • ochotu učit se a dále se rozvíjet.

Nabízíme

  • zajímavou a stabilní práci v tradiční strojírenské výrobě,
  • adekvátní a pravidelný příjem, další příplatky a odměny,
  • měsíční výkonnostní bonus,
  • zaměstnanecké výhody dle výběru (stravenky / penzijní připojištění / relax),
  • 5 týdnů dovolené,
  • zdravotní péči (vstupní, periodické a výstupní prohlídky),
  • sociální program (odměny při pracovních a životních výročích),
  • společenské, kulturní a sportovní akce pro zaměstnance,
  • další výhody dle platné kolektivní smlouvy.

Bližší informace

Místo pracoviště:

 PSP Machinery s.r.o., Přerov, ul. Kojetínská 3186/79

Nástup:

 Možný ihned nebo dle domluvy.

Jak se přihlásit:

 V případě dotazů nebo přímo zájmu o nabízenou pozici kontaktujte naši personalistku:

Mgr. Soňa Chlumová
tel: 581 233 217,
mobil: 702 230 784,
popř. své životopisy zasílejte přímo na adresu: personalni@pspmachinery.cz

Místo pracoviště: Kojetínská 3186/79, Přerov, 75002

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: mistr, mistr výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita