Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog

referenční číslo: MZF | aktuálnost: 30.01.2020

Adecco spol. s r.o.

ODVĚTVÍ: strojírenství
LOKALITA: Plzeň
NÁSTUP: ihned

Technolog

Náplň práce

- zavádění nových modelů a produktů do výroby

- zodpovědnost za správu technických zařízení a přípravu technické dokumentace pro sériovou výrobu

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání ideálně strojírenského zaměření

- velmi dobrá znalost anglického jazyka

- praxe na podobné pracovní pozici

- znalost některého z CAD SW

- práce na PC, uživatelská znalost MS Office

- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- Prostředí výrobního závodu a příjemné pracovní prostředí v Plzni

- Firemní jídelna

- Firemní jazykové kurzy

- Příspěvek na volnočasové aktivity – kultura, sport, vzdělávání

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita