Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výroby - 27.700 Kč/měs.

referenční číslo: 5ca5fde3a5ad951ac12ab04d | aktuálnost: 30.01.2020

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

  • obsluhovat adjustační (balící) linku
  • vizuálně kontrolovat kvalitu našich výrobků
  • doplňovat materiál
  • spravovat výrobní dokumentaci
  • Práce ve 3 - směnném provozu

Požadujeme

  • nejlépe ukončené středoškolské vzdělání
  • zkušenost z výroby
  • šikovné ruce, dobrý zrak a základní znalost práce na PC
  • pečlivost, zodpovědnost, flexibilitu a aktivní přístup
  • ochotu pracovat ve třísměnném (8mi hodinovém) provozu

Nabízíme

  • Mzda 27.700 Kč
  • Základní mzda 25 300 Kč + směnný příplatek ve 3-směnném provozu průměrně 2400 Kč
  • Práce ve 3- směnném provozu
  • 25 dní dovolené
  • Až 5 sick days za rok
  • Dotované stravování v závodní jídelně
  • Flex program až 10 000 Kč na rok (benefit dle vlastního výběru)
  • Balíček zdraví 1.000 Kč
  • Relokační příspěvek 6.000 Kč / měsíc
  • Penzijní pojištění
  • Životní pojištění
  • Nástup možný ihned
  • Smlouva na dobu NEURČITOU
  • Místo výkonu práce Praha 10 zastávka 7 minuty od výroby

Region: Praha

Obor: Výroba, průmysl

Profese: dělník ve výrobě, operátor výroby, výrobní operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění