Typ nabídky

Minimální mzda

Technik kvality s NJ

referenční číslo: MZA | aktuálnost: 30.01.2020

Adecco spol. s r.o.

ODVĚTVÍ: kvalita
LOKALITA: Plzeň
NÁSTUP: ihned

Náplň práce

- Vyřizování dodavatelských reklamací

- Komunikace s dodavateli

- Spolupráce s ostatními odděleními v rámci firmy

- Spolupráce při rozvoji dodavatelů – služební cesty

- Úzká spolupráce oddělení vstupní kontroly

- Práce v SAP / podpora při třídících akcích vstupních komponentů

Požadujeme

- Min. SŠ technického zaměření, pozice vhodná i pro absolventy

- Podmínkou aktivní znalost NJ, každodenní komunikace písemnou i ústní formou

- Znalost nástrojů kvality výhodou

- Flexibilitu, samostatnost, důslednost, ochotu učit se novým věcem, proaktivní přístup

- Pečlivost

Nabízíme

- práci v prostředí mezinárodní, dynamicky se rozvíjející společnosti

- perspektivu dalšího osobního rozvoje

- odpovídající finanční ohodnocení

- zaměstnanecké výhody

Region: Plzeňský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita