Typ nabídky

Minimální mzda

Recepční - praha

referenční číslo: A7021 | aktuálnost: 07.11.2023

AURES Holdings a.s.

Náplň práce

  • Administrativní činnosti spojené s chodem recepce
  • Komunikovat se zákazníky, pečovat o ně a být s nimi v kontaktu během jejich návštěvy na Showroomu
  • Podpora prodejního týmu
  • Organizace schůzek
  • Administrativní činnost –zakládání karet klientů, obsluha CRM systému

Požadujeme

* Příjemné a vstřícné vystupování k zákazníkům
* Ochotu pracovat na krátký/dlouhý týden, 12 h směny
* Zkušenost s prací na PC
* Komunikativnost

Nabízíme

* HPP se smlouvou na dobu neurčitou
* 15 dní v měsíci volno (krátký/dlouhý týden)
* Pracovní stabilitu a zázemí úspěšné mezinárodní firmy
* Přátelský kolektiv
* Možnost profesního růstu
* Firemní benefity – firemní školka, slevy na sport, kulturu, dovolenou, teambuildingové akce, zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely, nákup firemních produktů se slevou (auto, pojištění, financování vozu apod.)

Místo pracoviště: Dopraváků 874, Praha, 18400

Region: Praha

Obor: Administrativa

Profese: recepční

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy