Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce pro německý trh

referenční číslo: 5c80fc96a5ad95333d51604a | aktuálnost: 08.07.2022

Randstad HR Solutions s.r.o.

Umíte perfektně německy? Nevydržíte sedět celý den v kanceláři a rádi cestujete?
Pokud nejste zkušený obchodník, nevadí. Důležitá je pro nás proaktivnost, tah na branku a obchodní duch.

Co vás čeká?

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí a péče o stávající zákazníky (cca 80 % akvizice/20 % péče o stávající klienty)
  • na starost budete mít region východního Německa (Berlín, Lipsko atp...)

Co Vám nabídneme?

  • praxi v malé mezinárodní společnosti s denním využitím němčiny
  • možnost prodávat inovativní výrobek (oceněný 1. místem v prestižní soutěži inovací)
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • 5 týdnů dovolené
  • mzdu 30 000 - 35 000 Kč/měsíc

Co od vás očekáváme?

  • výbornou znalost němčiny
  • ochotu cestovat (cca 3 dny v týdnu na cestách po Německu)
  • flexibilitu, proaktivnost a tah na branku
  • pokud jste technický typ, bude to velká výhoda
  • praxe na obchodní pozici není podmínkou, zaučíme i šikovné motivované absolventy

Požadované jazykové znalosti

Německý

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: obchodní zástupce

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Dovolená 5 týdnů

Vhodné pro: Absolventy