Typ nabídky

Minimální mzda

Material planner - až 45.000 Kč

referenční číslo: KTA | aktuálnost: 28.01.2020

Adecco spol. s r.o.

Výrobní automotive společnost se sídlemna Tachovsku hledá do svého týmu kandidáta/ku na uvedenou pozici.

Náplň práce

  • Zodpovědnost za vyřizování objednávek materiálu pro výrobu
  • Plánování a optimalizace materiálových toků
  • Komunikace s dodavateli
  • Objednávání přepravy
  • Kontrola došlého materiálu
  • Komunikace napříč společností

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe v logistice/nákupu ve výrobní společnosti nutností
  • Pokročilá znalost AJ podmínkou
  • Zkušenosti v automotive výhodou
  • Znalost práce v MS Office (zejména MS Excel), SAP výhodou
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme

  • Uplatnění ve stabilní prosperující společnosti
  • Velmi dobré platové finanční ohodnocení
  • 13. plat (rozdělen na odměnu za docházku a za hospodářský výsledek)
  • Příspěvek na penzijní připojištění (po 1 odpracovaném roce)
  • Unišeky (1500 ročně)
  • Odměny za odpracované roky, odměny k životnímu jubileu
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita