Typ nabídky

Minimální mzda

Mzdová účetní v centru Prahy (pro outsourcing)

referenční číslo: KL50222-0012 | aktuálnost: 24.07.2019

mBlue Czech, s.r.o.

Náplň práce

Baví Vás práce účetní, chcete být samostatná a mít na starosti více klientů?

Ráda si plánujete práci sama a nevadí Vám stres s touto pozicí spojený?

Láká Vás outsourcing?

Nebo se chcete rozvíjet v metodice mzdového softwaru?

Pošlete nám svůj životopis a řekneme si více!

Co Vás tedy čeká:

  • budete mít na starosti několik klientů, kterým budete zpracovávat mzdové účetnictví, poskytovat poradenství v oblasti mzdové problematiky
  • náplň práce si budete organizovat dle potřeb klientů, kdy má každý svá specifika
  • na administrativu budete mít pomocnou ruku
  • spoluúčast na projektech při vývoji našeho mzdového softwaru (v případě zájmu se jedná o další variantu)

Co se Vám u nás zalíbí:

  • práce, která Vás hodně posune – práce s vícero systémysamostatnost
  • prostředí hezkých kanceláří v dynamické lokalitě
  • výborné finanční ohodnocení
  • při vyvíjení větší než standardní iniciativy navíc manažerské odměny
  • klasický balíček – telefon, laptop, možnost home-office, flexibilní pracovní doba, stravenky
  • možnost i part-time

Co je ještě důležité:

  • zkušenosti se mzdovým účetnictvím, alespoň kolem 3 let, ideálně z outsourcingové firmy (či zpracovávání 400+ mezd)
  • organizační schopnosti, odolnost vůči stresu (však to jistě znáte)
  • chuť rozvíjet své schopnosti, práci s vícero typy klientů a programů

Klíčová slova: účetní, mzdová účetní, samostatná účetní, accounting, accounting software, payroll, accountant, účetnictví, outsourcing, senior payroll, payroll accounting, outsourcing mezd, payroll accountant, payroll, mzdový software

Odesláním odpovědi na tento inzerát souhlasím se zpracováním osobních údajů, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 společnosti mBlue Czech, s.r.o., IČ: 24193119 na dobu 10 let. Zobrazit více: https://mblue.cz/uchazeci/gdpr/

Region: Praha

Obor: Ekonomika