Typ nabídky

Minimální mzda

Montážní dělník/ce - ubytování ZDARMA - Jihlava

referenční číslo: 5c5ecc03babecf709c3d40db | aktuálnost: 21.01.2020

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

Zpracování a montáž plastových výlisků, zapojování kabelových svazků.

Možnost podílet se na různých pracovních operacích a pracovat v různých skupinách.

Odpovědnost na kvalitu jednotlivých dílů a plnění norem.

Požadujeme

manuální zručnost

ochota pracovat ve třísměnném provozu

spolehlivost

zodpovědnost

Nabízíme

Mzda až 23 000 Kč bez přesčasů a ubytování zdarma

Základní mzda 15.810 Kč/měsíc

osobní ohodnocení až 1.581 Kč/měsíc

týmová prémie až 1.581 Kč/měsíc

příplatek za odpolední směnu 7 Kč/hodina

příplatek za práci v noci 32 Kč/hodina

příplatek za nepřetržitý provoz 1.000 Kč/měsíc

příplatek za víkend 50% z průměrné mzdy

příplatek za přesčas 35%, o víkendu 27 Kč/hodina

zvláštní prémie za přesčasové směny, až 1.500 Kč/směna

bonus za neabsenci 1.500 Kč/měsíc

dotované závodní stravování

13. a 14. mzda

veškeré pracovní pomůcky zdarma

25 dní dovolené

příspěvek na dopravu 1.000 Kč

náborový příspěvek 7.500 Kč (kafeterie 3.500 Kč po zkušební době, 4000,- po 5 měsících od nástupu.

Mzda: 23 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Jihlava, Pávov,

Region: Kraj Vysočina

Obor: Automobilový průmysl, Výroba, průmysl

Profese: dělník, dělník ve výrobě, operátor výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní