Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr údržby

referenční číslo: KTH | aktuálnost: 06.11.2019

Adecco spol. s r.o.

Do výrobní automotive společnosti se sídlem na Rokycansku hledáme vhodného kandidáta/ku na uvedenou pozici.

Náplň práce

  • Komplexní řízení prací interní údržby
  • Zajištění realizace plánovaných prací včetně aktuálních oprav, určování priorit
  • Úzká spolupráce s oddělením výroby
  • Nepřímé řízení až 40 lidí, přímé řízení 10 zaměstnanců

Požadavky

  • SOU/SŠ elekrotechnického směru
  • Zkušenost s řízením kolektivu
  • Praxe v oblasti údržby – elektro i mechanická
  • Komunikativní znalost AJ
  • Aktivní přístup, organizační schopnosti

Nabízíme

  • Stabilní a zajímavou práci v perspektivní rostoucí společnosti
  • Dobré platové ohodnocení odpovídající zkušenostem
  • Osobní ohodnocení, přítomnostní bonus
  • Příspěvek na stravování
  • Benefitní poukázky (na kulturu, sport, nákupy atd.)
  • 5 týdnů dovolené
  • Zaškolení, možnost dalšího rozvoje

Region: Plzeňský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity