Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr kvality s NJ

referenční číslo: KTA | aktuálnost: 31.01.2020

Adecco spol. s r.o.

Do výrobní automotive společnosti se sídlem na Tachovsku hledáme vhodného kandidáta/ku na uvedenou pozici.

Náplň práce

  • Zajištění dohledu při uvolňování nových dílů
  • Hodnocení nových výrobních procesů z hlediska způsobilosti
  • Spolupráce při přípravě systému kvality – plány a kontrolní instrukce, procesní FMEA
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli, řešení reklamací
  • Blokování vadných dílů a jejich likvidace
  • Kontrola nápravných opatření
  • Příprava na audity a jejich realizace
  • Zajištění technického a kvalitativního dohledu při uvolňování nových dílů
  • Provádění systémových, procesních a výrobních auditů

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • 2 roky praxe v oblasti kvality
  • Dobrá komunikativní znalost NJ podmínkou + AJ výhodou
  • Znalost ISO/TS 16949
  • Znalost nástrojů kvality
  • Praxe z prostředí automotive
  • Schopnost řešit problémy, logické myšlení
  • Aktivní přístup, dobré komunikační dovednosti

Nabízíme

  • Práci ve stabilní prosperující společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • 13. plat (rozdělen na odměnu za docházku a za hospodářský výsledek)
  • Příspěvek na penzijní připojištění (po 1 odpracovaném roce)
  • Unišeky (1500 ročně)
  • Odměny za odpracované roky, odměny k životnímu jubileu
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky

Místo pracoviště: Tachovsko,

Region: Plzeňský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Kvalita, kontrola jakosti, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita