Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník výroby - Kroměříž

referenční číslo: 5c44a0acbabecf343e21d8d2 | aktuálnost: 07.11.2019

Adecco spol. s r.o.

Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Náplň práce

Požadujeme

- dobrý zrak (případně brýle s sebou)
- pečlivost
- předchozí zkušenosti ve výrobě, montáži vítány
- výborná dopravní dostupnost

Nabízíme

- motivující mzdové ohodnocení , od 19.000,- + příplatky
- bonusy  až 3000,- (osobní ohodnocení, výkonnostní prémie, zastupování)
- roční bonusy až 8000,-Kč
- odpolední směna příplatek 3,-Kč/hod + ostatní dle zákoníku práce
- nástup ihned
- možnost karierního postupu
- nezávazná prohlídka společnosti
- dotované stravování
- práce ve stabilní firmě - automotive průmysl
- 20 dnů dovolené
- práce v tichém a čistém prostředíPracovní náplň

- hledáme šikovné kontolory/ky na kontrolu hotových výrobků, montáž (jednoduché skládání) nebo pracovníky na obsluhu strojů.

- možnost výběru směn :
-práce na 3 směnný provoz (ranní 6-14, odpolední 14-22 a noční 22-6) od pondělí do pátku
nebo
nepřetržitý provoz, podle směnného kalendáře

Mzda: 19 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Profese: dělník ve výrobě

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy