Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik SW/Mladá Boleslav

referenční číslo: 38320 | aktuálnost: 02.09.2020

Kariéra s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, českou společnost, která poskytuje kompletní služby pro automatizaci technologických procesů, hledáme vhodného uchazeče na pozici: Servisní technik SW/Mladá Boleslav.
Náplň práce:
servis a oprava automatizačních zařízení
programování průmyslových automatů
práce s technickou dokumentací
Požadujeme:
VŠ/SŠ s praxí technického směru
praktické znalosti v oboru průmyslové automatizace
schopnost operativně opravovat a upravovat automatizační zařízení
časová flexibilita, schopnost řešit problémy, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, disciplinovanost v rámci servisních zásahů
logické uvažování a analytické myšlení
pokročilá znalost programování průmyslových automatů. Výhodou znalost v Siemens řady S7 nebo novějších pomocí sw STEP7, TIA WinCC flexible (Distributed safety), HMI WinCC, GE řad 90 a RX pomocí sw Machine Edition (Ladder, pointers, communication requests, QP, HMI GE Cimplicity, firmy GE)
vyhláška č. 50/78 Sb., par. 6. (splňovat požadavky pro získání alespoň paragrafu 5)
řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
aktivní práce v týmu za účelem tvorby složitých systémů
znalost norem o strojní bezpečnosti výhodou
znalost řízení pohonů výhodou
znalost databázových systémů výhodou (MS SQL, Oracle)
AJ/NJ na komunikativní úrovni výhodou
Nabízíme:
práci v týmu s vysoce kvalifikovanými kolegy, kteří s Vámi budou sdílet své znalosti a zkušenosti, na projektech s nejmodernějšími technologiemi
profesní růst, jak finanční, tak znalostní
četné firemní výhody (stravenky v hodnotě 90,-Kč, 13. mzda, pět týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění a pojištění zodpovědnosti z výkonu povolání, jazykové vzdělávání atd.)
Termín nástupu:
Ihned/dle dohody
Místo pracoviště:
Mladá Boleslav
Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail kariera03@karierasro.cz a uvádějte značku 27878/STSW/TAR.
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2020. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Region: Středočeský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů, Řemesla, výroba, Ostatní