Typ nabídky

Minimální mzda

Samostatná /-ý účetní

referenční číslo: 5be2a078a5ad9528245a943d | aktuálnost: 24.12.2018

CEBYT Krkonoše s.r.o.

CEBYT Krkonoše s.r.o. je společnost zabývající se správou nemovitostí na Trutnovsku. Klienty jsou především společenství vlastníků, ale i vlastníci nemovitostí, bytová družstva i korporátní klienti.
Společnost se může opřít o zázemí mateřské firmy CEBYT, a.s., působící již 13 let v Praze se zkušenými a odborně zdatnými zaměstnanci se zájmem o svoji práci.

Náplň práce

- zpracování účetnictví pro společenství vlastníků včetně daňového přiznání

- evidence pohledávek a plateb vlastníků

- příprava podkladů pro vyúčtování

- provedení vyúčtování služeb

- samostatné zpracování účetnictví pro obchodní společnosti, včetně zpracování přiznání k DPH a DPPO

- mzdové účetnictví

- zpracování účetních výkazů a statistiky

Požadujeme

- SŠ/VŠ ekonomického směru

- minimální praxe 1 rok na obdobné pozici

- znalost účetní a daňové problematiky

- uživatelská znalost práce na PC (Excel, Word)

- analytické myšlení, odpovědnost, spolehlivost, preciznost

Požadované jazykové znalosti

Český

Místo pracoviště: Horská 39, Trutnov, 541 01

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Profese: samostatná účetní, účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Možnost si napracovat hodiny, Stravenky/příspěvek na stravování