Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog / konstruktér - Praha, 35-40 000 Kč

referenční číslo: 5bb76d97a5ad95245815a907 | aktuálnost: 18.02.2019

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Popis pozice

Dovolujeme si Vám nabídnout velmi zajímavou a velmi dobře placenou práci v Praze, u velice solidní a stabilní české obchodně-výrobní společnosti.

Chcete pracovat pro stabilní, úspěšnou, ryze českou společnost, která skutečně aktivně podpoří Váš budoucí profesní a osobní rozvoj?

Chcete pracovat v dobrém pracovním týmu a chcete být za svoji práci také náležitě odměněni?

Chcete pracovat ve firmě s budoucností?

Pokud ano, odpovězte tedy na naši nabídku práce, a můžeme probrat Vaši novou profesní i osobní budoucnost v Praze.

Profil firmy:
Stabilní, úspěšná, česká obchodně-výrobní společnost, která pro tuzemskou i zahraniční klientelu vyrábí a instaluje především světelné reklamy a interiérové prvky.
V rámci rozvoje společnosti hledáme nové, spolehlivé zaměstnance.

Náplň práce:
- příprava jednotlivých zakázek do vlastní výroby a pro kooperanty (externí subdodavatele)
- návrh technického řešení reklamních produktů
- zpracování související výrobní dokumentace
 - koordinace výrobních procesů / subdodávek
- odpovědnost za svěřené projekty

Hledáme šikovné a technicky zdatné adepty, kteří velmi rádi tvoří něco nové, nad technickými řešeními rádi přemýšlejí.
Mají organizační schopnosti a dokážou své myšlenky realizovat v praxi.

Uvítáme:
- vzdělání ideálně technického směru
- praxi na obdobné pracovní pozici (technologie, konstrukce, projekce apod.)
- znalost materiálů - Al, inox, ocel, akrylát, Dibond apod. výhodou
- organizační schopnosti, samostatnost a spolehlivost
- aktivitu, otevřenost, týmového ducha
- aktivní znalost práce na PC + znalost CAD SW + SW COREL
- předchozí zkušenost s prací v reklamním oboru výhodou, ne podmínkou
- schopnost a připravenost učit se nové věci
- ŘP sk. B
- nástup možný nejlépe ihned, případně dle dohody - jsme připraveni respektovat případnou výpovědní lhůtu vybraného kandidáta

Po dohodě s klientem budou již první kola pohovorů vedené přímo s naším klientem. Budete kontaktováni na osobní schůzku.

Rádi nabídneme:
- trvalý pracovní poměr ve stabilní, české společnosti se sídlem v Praze - Horoměřicích
- velice dobrý a přátelský tým pracovitých kolegů
- motivující nástupní mzdu dle zkušeností a praxe - cca 35-40 000 Kč, s dalším růstem po zapracování
- možnost práce na zajímavých a různorodých zakázkách našich klientů - jde o rozmanitou práci s možností osobního a profesního rozvoje

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována (více informací zde).

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč

Region: Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení