Typ nabídky

Minimální mzda

Asistent/ka - Praha - Zličín

referenční číslo: 5bb60d0ba5ad955371499072 | aktuálnost: 13.12.2018

B + R automatizace, spol. s r.o.

Náplň práce:

zajištění chodu kanceláře
zpracování objednávek v systému SAP (jejich zadání, sledování dodacích termínů, fakturace, cenotvorba)
podpora obchodního týmu, práce se zákaznickou databází CRM
denní komunikace se zákazníky a mateřskou firmou v Rakousku
zpracování pošty a obchodní korespondence

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání
silné komunikační a organizační schopnosti
velmi dobrou znalost práce s MS Office
dobrou znalost minimálně jednoho cizího jazyka (angličtina, němčina)
pečlivost, samostatnost, příjemné vystupování
znalost systému SAP výhodou

Nabízíme:

stabilní zázemí mezinárodní společnosti
mladý kolektiv
5 týdnů dovolené
stravenky
příspěvek na výuku cizích jazyků
odpovídající platové ohodnocení

Termín nástupu: možný ihned

Životopisy zasílejta na email: jobs.cz@br-automation.com. Zasláním životopisu na email: jobs.cz@br-automation.cz souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení.

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Region: Praha

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na vzdělání, Stravenky/příspěvek na stravování