Typ nabídky

Minimální mzda

Třídění zásilek na letišti až 180Kč/hod ranní/noční PO-PÁ

referenční číslo: 5b7279bfbabecf51f50b5196 | aktuálnost: 05.01.2019

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

  • Vykládání a nakládání balíků podle kódů
  • Rozřazování balíků
  • Nakládání balíků do aut podle kódů

Požadujeme

  • Logické myšlení
  • Fyzická zdatnost

Nabízíme

  • Spolupráce s významnou dodavatelskou společností
  • až 165Kč/hod
  • Stravenky v hodnotě 110,-Kč
  • Smlouvu na hlavní pracovní poměr (možno i brigádně)
  • Směny 17-22,01-09,05-12, možnost plánování směn
  • Práce na Praze 6 - Ruzyně u 3 terminálu
  • Možnost dlouhodobé spolupráce

Mzda: 26 400 - 28 800 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika

Profese: skladník/manipulant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování