Typ nabídky

Minimální mzda

Vývojář PostgreSQL / Praha

referenční číslo: 37954 | aktuálnost: 02.02.2024

Kariéra s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, významného a stabilního dodavatele hi-tech IT řešení a služeb, hledáme vhodné kandidáty na pozici:
Vývojář PostgreSQL / Praha / KOL
Měníme databázovou platformu. Vyrostli jsme na Oracle DB a byli jsme úspěšní. Nyní chceme být úspěšní i na PostgreSQL. Celá naše produktová řada musí na PostgreSQL a to je hromada práce.
Nejsme žádní žabaři. Naše produkty využívají největší firmy mnoha odvětví (energetika, pojišťovnictví, public,…), takže „u mě to funguje“ nám nestačí. Migrace business logiky, velké objemy dat, rychlá odezva systému, to jsou klíčová témata, která chceme a budeme řešit. Na naše produkty jsme hrdí a nesvěříme je leckomu, proto hledáme tahouna s nápady, prokazatelnými zkušenostmi, nasazením a přátelskou povahou.
Náplň práce:
analýza uživatelských požadavků, návrh řešení a jeho implementace
programování zejména v PL/pgSQL
účast na testování
zajišťování rozvoje a podpory dodaných řešení
Požadujeme:
zájem a schopnost seznamovat se s business problematikou klienta
praktickou znalost technologie PostgreSQL
zájem učit se další technologie a nové dovednosti a aktivně je využívat v praxi
schopnost práce v týmu, samostatnost, všestrannost a proaktivní přístup k řešení problémů
VŠ, případně SŠ s relevantní praxí
znalost anglického jazyka minimálně na technické úrovni
Za výhodu považujeme:
orientaci v moderních architekturách IS
zkušenosti s analýzou a/nebo navrhováním podnikových aplikací
zkušenosti s administrací databáze
Nabízíme:
kreativní práci na zajímavých a moderních řešeních pro významné zákazníky
prostor pro realizaci
mladý přátelský kolektiv a zázemí kvalitního realizačního týmu a týmu architektů
pružnou pracovní dobu a další zaměstnanecké výhody
klidné a příjemné pracovní prostředí přímo u metra C - stanice Budějovická
Termín nástupu: dohodou
Místo výkonu práce: Praha 4
V případě, že Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj životopis v ČJ včetně fotografie na e-mail kariera06@karierasro.cz a uvádějte značku 21628/Vývojář Postgre/KOL.
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2021. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Region: Praha