Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista asp.net/ SQL /oracle (P4417)

referenční číslo: 5b4874aaa5ad9561e7158112 | aktuálnost: 01.05.2019

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Tvorba a správa databázových výrobních aplikací
pokročilé vyhledávání dat;
programování web aplikací v ASP.NET;
spolupráce se zahraničními i českými kolegy při řešení úkolů;
spolupráce při zlepšování výrobních procesů.

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání technického směru,
praxe s relačními databázemi SQL, Oracle databáze výhodou; znalost ASP.NET prostředí;
komunikativní znalost anglického jazyka,
velmi dobrá uživatelská znalost PC (nastavení PC, nastavení portů, MS Office zejména Excel);
schopnost přesného a stručného vyjadřování, analytické myšlení, praxe na obdobné pozici výhodou, C# výhodou

Nabízíme

Plat v rozmezí 35 - 39 000,-Kč, pružný začátek a konec pracovní doby, školení potřebná k práce, přátelský kolektiv a čisté pracovní prostředí, firemní benefity, slevy na firemní výrobky

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 35 000 - 39 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: okolí, Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Profese: IT konzultant, databázový administrátor, databázový specialista, konzultant databázových systémů, programátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita