Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí vnitřního a správního odboru

referenční číslo: 5b3227d3babecf7822010a6a | aktuálnost: 08.10.2018

Město Doksy

Město Doksy vyhlašuje výběrové řízení na obsazení volného pracovního místa Vedoucí vnitřního a správního odboru.

Náplň práce

  • vedení malého týmu (3 podřízení)
  • projednávání agendy přestupků proti veřejnému pořádku
  • dílčí úkony a zástup v době nepřítomnosti v agendách matrika, evidence obyvatel, CzechPoint a podatelna
  • spolupráce s vedením města při přípravě a zajištění svatebních obřadů
  • spolupráce s tajemnicí MěÚ při organizačním zajištění voleb a referend

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu (zaměření: právní nebo veřejná správa)
  • v případě dosaženého středoškolského nebo vyššího odborného vzdělání, musí uchazeč nejpozději k 31.12.2022 dokončit bakalářské vzdělání (pro výkon agendy přestupků bude od 1.1.2023 VŠ vzdělání – min. Bc., podmínkou)

Nabízíme

  • nabízíme zajímavou a odbornou práci
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • platové zařazení 10. platová třída (nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě ve znění pozdějších předpisů)
  • osobní ohodnocení
  • příplatek za vedení
  • stravenky
  • sick days
  • další benefity

Ostatní požadavky

  • aktivní přístup
  • rozhodnost, zodpovědnost
  • samostatnost, důslednost
  • dobré vyjadřovací schopnosti
  • orientace v legislativě
  • dobrá znalost práce na PC (Word, Outlook, Excel, schopnost práce s internetem)
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Důležité info

Do vyhlášeného výběrového řízení předloží uchazeči písemnou přihlášku s povinnými náležitostmi do 20. srpna do 9 hod.– viz www.doksy.com.

Podrobnější informace podá Bc. Petra Musilová, tajemnice MěÚ, musilova@doksy.com, tel: 739 46 50 55 nebo 487 882 413.

Místo pracoviště: náměstí Republiky 193, Doksy, 47201

Region: Liberecký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Obor: Administrativa, Management, Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickday