Typ nabídky

Minimální mzda

Referent / Referentka stavebního úřadu

referenční číslo: 5b320807a5ad95250a67f997 | aktuálnost: 06.10.2018

Město Doksy

Město Doksy vyhlašuje výběrové řízení na obsazení volného pracovního místa Referent/ka stavebního úřadu.

Náplň práce

  • projednává v režimu stavebního řízení stavby, terénní úpravy, atd. a stanovuje podmínky pro provedení
  • vypracovává rozhodnutí a další opatření stavebního úřadu
  • poskytuje územně plánovací informace
  • vede územní řízení a vydává rozhodnutí o umístění staveb, o změně využití území, o změně stavby apod.,

Požadujeme

  • střední odborné vzdělání s maturitou ((zaměření: stavební) nebo vyšší odborné vzdělání (zaměření: stavební) nebo VŠ vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu (zaměření: stavební, architektonické nebo právní)

Ostatní požadavky

  • orientace v projektové dokumentaci
  • schopnost práce s mapovými podklady a územním plánem
  • schopnost čtení výkresů a čtení v katastrálních mapách
  • technické myšlení, prostorová představivost
  • orientace v legislativě - stavební řád, stavební zákon
  • komunikační předpoklady - schopnost vyjednávání a argumentace
  • ochota k práci v terénu
  • velmi dobrá znalost práce s MS Office (Word, Outlook, Excel)
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme

  • nabízíme zajímavou a odbornou práci
  • smlouvu na dobu určitou (zástup za mateřskou)
  • odpovídající platové zařazení – 8.-10. platová třída (nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě ve znění pozdějších předpisů)
  • uchazečům nabízíme též možnost získání služebního bytu
  • osobní ohodnocení
  • stravenky
  • sick days
  • a další benefity

Důležité info

Do vyhlášeného výběrového řízení předloží uchazeči písemnou přihlášku s povinnými náležitostmi do 13. srpna do 17 hod.– viz www.doksy.com.

Podrobnější informace podá Bc. Petra Musilová, tajemnice MěÚ, musilova@doksy.com, tel: 739 46 50 55 nebo 487 882 413.

Místo pracoviště: náměstí Republiky 193, Doksy, 47201

Region: Liberecký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Obor: Administrativa, Státní, veřejná správa, Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Zdravotní volno/sickday