Typ nabídky

Minimální mzda

Hledáme nové kolegy do skladu, až 160Kč/h, fajn tým #hApnT

referenční číslo: 5b1629fb7923ab2b2da6ea68 | aktuálnost: 19.07.2018

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Pro naše významné klienty, společnosti specializující se na výrobu v oblasti automobilového průmyslu, hledáme nové spolehlivé a šikovné kolegy/ně do skladu. Máte zkušenost s obsluhou vysokozdvižného vozíku a chtěli byste ji využít? Nemáte platný průkaz VZV? Nevadí! Průkaz není podmínkou, důležitá je praxe a Vaše zkušenosti a hlavně chuť se učit. Nabízíme dlouhodobou spolupráci, zajímavou měsíční mzdu i další příplatky a bonusy.

Hledáte práci v blízkém okolí svého bydliště a nevíte jakou si vybrat? Tak se určitě ozvěte a my Vám s výběrem rádi pomůžeme a vybereme práci přímo pro Vás.

Co bude Vaše náplň práce:
- manipulace s materiálem
- zajištění nakládek a vykládek
- zásobování výrobních linek
- práce s VZV

Požadujeme

- rádi uvítáme kohokoliv šikovného a manuálně zručného
- praxi s obsluhou VZV, v případě zájmu možnost obnovení propadlého oprávnění
- ochotu pracovat ve dvousměnném, třísměnném nebo nepřetržitém provozu – vyberete si pracovní pozici, kde Vám bude nejvíce vyhovovat pracovní doba

Pokud Vás tato nabídka zaujala, tak nás určitě kontaktujte a rádi Vám sdělíme podrobnější informace.

Nabízíme

- příležitost pracovat ve známé zahraniční společnosti s možností osobního rozvoje
- příspěvek na stravování
- mzdu až 160Kč/h (až 25.000 Kč/měsíc)
- zajištění svozové dopravy nebo příspěvek na dopravu
- nadstandardní příplatky
- stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- pravidelný výplatní termín
- v případě potřeby možnost pravidelných záloh

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy